MKE ANKARAGÜCÜ’NDEN DUYURU HABERİNİN DETAYI

tipobet0984 yeni giriş adresi oldu.

Kulüpten yapılan açıklamada, 12 Şubat’ta gerçekleştirilen olağanüstü genel kurul toplantısı hatırlatılarak, şunlar kaydedildi:

“Tüzüğümüzün 8’inci maddesinde yer alan ‘Her yıl yüzde 5 üye kaydı yapılır’ ibaresi kaldırılmış olup, yerine ‘Her yıl kulübümüzün üye sayısı kadar yeni üye alınabilecek’ ibaresi eklenmiştir. Yönetim kurulumuzun üye olma koşulları ile ilgili almış olduğu karar doğrultusunda üye bilgisi olan giriş ücretimiz 2 bin, yıllık aidat ücretimiz de bin 200 lira olarak belirlenmiştir.”Ayrıca üye bilgisi olan koşullarının yerine getirilebilmesi için gerekli belgelerin eksiksiz olarak temin edilmesi gerektiğinin belirtildiği açıklamada, “Giriş ve yıllık aidat ücretinin ödenerek iki yönetim kurulu üyesi referansının alınmasına müteakip, belgelerin en geç 15 Mayıs 2020 tarihine kadar kulübümüzün Tandoğan Tesisleri’ne teslim edilmesi gerekmektedir.” denildi.

Kaynak: AA

Bir önceki yazımız olan KULÜPLER BİRLİĞİ TOPLANTISI TELEKONFERANS YÖNTEMİ İLE YAPILACAK başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

MKE ANKARAGÜCÜ’NDEN DUYURU HABERİNİN DETAYIAbout tipobet yeni adresi
tipobet yeni adresinden siteye rahatça ulaşabilir ve üyelik açarak %100 hoşgeldin bonusu kazanabilirsiniz. tipobet yeni giriş adresini kullanarak sizde üye olun önerdiğimiz bu özel site ile en iyi bonusları kazanın.

3 Comments on MKE ANKARAGÜCÜ’NDEN DUYURU HABERİNİN DETAYI

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*