KULÜPLER BİRLİĞİ TOPLANTISI TELEKONFERANS YÖNTEMİ İLE YAPILACAK

tipobet0985 yeni giriş adresi oldu.

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nun başkanlığında dün Ankara’da Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Nihat Özdemir, Türkiye Basketbol Federasyonu (TBF) Başkanı Hidayet Türkoğlu, Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) Başkanı Mehmet Akif Üstündağ ve Kulüpler Birliği Vakfı Başkanı Mehmet Sepil’in katılımı ile gerçekleştirilen koronavirüs toplantısında liglere erteleme kararı çıkmıştı.tipobet 0985 yeni giriş adresi oldu.

Kulüpler Birliği Vakfı Başkanı Mehmet Sepil, bugün toplantı yapacaklarını duyurmuştu. Saat 13:00te Kulüpler Birliği Vakfı’nın Maslak’ta bulunun ofisinde gerçekleşmesi planlanan toplantının telekonferans yöntemi ile gerçekleştirileceği açıklandı. Konuyla ilgili yapılan açıklamada şu ifadeler yer aldı:

“Bugün saat 13’te Kulüpler Birliği’nin Maslak Ofisi’nde gerçekleştirilmesi planlanan toplantı için, telekonferans yöntemi ile gerçekleştirilme kararı alınmıştır. Hiçbir kulüp başkanı, fiziksel bir katılım gerçekleştirmeyecektir.”

Kaynak: DHA 

tipobet

tipobet yeni adresinden siteye rahatça ulaşabilir ve üyelik açarak %100 hoşgeldin bonusu kazanabilirsiniz. tipobet yeni giriş adresini kullanarak sizde üye olun önerdiğimiz bu özel site ile en iyi bonusları kazanın.

3 Responses

  1. Gözler dedi ki:

    Restbet376.com nedeniyle tüm dünyada spor organizasyonları durma noktasına gelirken liglerin

  2. 'FEDA' dedi ki:

    Betboo175.com istiyor. Pek çok teklif var ancak en ciddi olanı şimdilik

  3. çekti: dedi ki:

    Betboo175.com hocanın planları dahilinde olmayan Batshuayi’nin Chelsea ile kontratı gelecek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir