“EVDE KALALIM DİYE SPOR ALETLERİNİ EVLERİMİZE TAŞIDIK” HABERİNİN DETAYI

tipobet0984 yeni giriş adresi oldu.

Kırmızı-beyazlı kulübün sosyal medya üstünden “#EvdeKal” ve “#BizAntalyasporuz” başlıklı etiketlerle yaptığı görüntülü paylaşımda, “Biz evde kalalım diye spor aletlerini evlerimize taşıdık. Sen de evde kal Türkiye.” ifadelerine yer verildi.

Spor aletlerinin takım otobüsüyle futbolcuların tek tek evlerine gidilerek teslim edilmesine ilişkin kaydedilen görüntülerle hazırlanan klip, beğeni kazandı.Görüntülerde yer alan oyuncular Celustka, Fredy, Kudriashov, Leschuk, “Evde kal Türkiye”, Nazım Sangare “Evde kal Türkiyem”, Yakup Mert Çakır, Salih Dursun, Doğukan Sinik “Sağlığın için evde kal Türkiye”, Bünyamin Balcı “Biz evde çalışmaya devam ediyoruz. Sağlığın için evde kal Türkiye.” ifadelerini kullandı.

Chico da “Sağlık için evde kal Türkiye.” çağrısında bulundu.

 

???????? Biz evde kalalım diye spor aletlerini evlerimize taşıdık. Sen de #EvdeKal Türkiye!#BizAntalyasporuz pic.twitter.com/vNaVBYUtW9

Kaynak: AA

Bir önceki yazımız olan SERGEN YALÇIN'DAN SONRA DİBE İLERLİYOR! HABERİNİN DETAYI başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

“EVDE KALALIM DİYE SPOR ALETLERİNİ EVLERİMİZE TAŞIDIK” HABERİNİN DETAYIAbout tipobet yeni adresi
tipobet yeni adresinden siteye rahatça ulaşabilir ve üyelik açarak %100 hoşgeldin bonusu kazanabilirsiniz. tipobet yeni giriş adresini kullanarak sizde üye olun önerdiğimiz bu özel site ile en iyi bonusları kazanın.

3 Comments on “EVDE KALALIM DİYE SPOR ALETLERİNİ EVLERİMİZE TAŞIDIK” HABERİNİN DETAYI

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*