DENİZLİSPOR BAŞKANI ÇETİN: ÖDEMELER ERTELENSİN HABERİNİN DETAYI

tipobet0985 yeni giriş adresi oldu.

Zor durumda olduklarını anlatan başkan Çetin, “Takımlarımız ciddi maddi kayıplar yaşıyor. Kulüplerimizin ödemesi gereken borçlar var. Futbolcularımıza 2 aylık ödememiz bulunuyor. Federasyondan henüz para alamadık. Ödemelerin ertelenmesi ve futbolcu ücretlerinin de düşürülmesi gerekiyor. Kulüpler bu konuda TFF’den adım bekliyor” diye konuştu.tipobet 0985 yeni giriş adresi oldu.

Koronavirüs salgınının futbolcuları da olumsuz etkilediğini belirten Çetin, “Takım olarak kısa süre yapar yapmaznda çalışmalara başlayacağız. Takımlar neredeyse 20 gündür çalışma yapamıyor. Futbolcuların form tutması uzun sürebilir” dedi. Liglerin ne zaman başlayacağının belirsiz olduğunu kaydeden Çetin, “Bu belirsizlik bizleri zor duruma sokuyor. Hızlandırılmış bir lig oynanacağı söyleniyor. Bu sezonu hemen bitirip, 15 gün sonra da yeni sezona başlanacağı yönünde kulağımıza gelenler var. FIFA’nın bu konuda süratle bir karar vermesi ve kulüplerin de bu karar doğrultusunda planlamalarını yapması gerekiyor” ifadelerini kullandı.

Kaynak:DHA 

tipobet

tipobet yeni adresinden siteye rahatça ulaşabilir ve üyelik açarak %100 hoşgeldin bonusu kazanabilirsiniz. tipobet yeni giriş adresini kullanarak sizde üye olun önerdiğimiz bu özel site ile en iyi bonusları kazanın.

1 Response

  1. basketbolunda dedi ki:

    Betpas328.com ihtimalini düşük görüyorum. Bizim konsantrasyonumuz bu sezonun nasıl biteceğine

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir