CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’DAN ‘EVDE KALIN’ ÇAĞRISI HABERİNİN DETAYI

betpas önerdiğimiz bir sitedir.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Çankaya Köşkü’nde yeni tip koronavirüsle (Kovid-19) mücadele kapsamında düzenlenen ve 3 saat 50 dakika süren “Koronavirüsle Mücadele Eşgüdüm Toplantısı” yaptıktan sonra açıklamalarda bulundu.

“Artık hiçbir şeyin eskisi gibi gitmeyeceği açıktır”

Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Artık hiçbir şeyin eskisi gibi gitmeyeceği açıktır. Bu salgınla birlikte dünyada köklü değişiklikler yaşanabilir. Küresel ekonomik, siyasi ve sosyal düzende köklü değişiklikler yaşanması muhtemel yeni bir döneme giriyoruz. Türkiye’nin, bu fotoğraf içinde avantajlı bir yerde durduğuna inanıyorum. Sorunun çözümü için gayret edecek, geleceği inşa mücadelesi vereceğiz. Salgının çıkmasından bu yana Türkiye hastalıkla ilgili gelişmeleri yakından izledi ve tedbirleri aldı” ifadelerini kullandı.“Tedbirler, salgın riski ortadan kalkana kadar sürecek”

Kendilerinin tüm hedeflerinin insan hayatı olduğunu kaydeden Cumhurbaşkanı Erdoğan,”Tedbirler, salgın riski ortadan kalkana kadar sürecektir…Tedbirler uygulanırsa evde kalma süresini 3 haftayla sınırlı tutabiliriz…Milletimden ricam, tehdit geçene kadar evlerinden çıkmamalarıdır. Vakit yapabileceğimiz her şeyi evimizden yapma vaktidir. Yüksek ateş, öksürük ve nefes darlığı olanlar ALO 184’ü aramalıdır…İki aylık direnme sürecimizi en iyi şekilde atlatacağız” dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, koronavirüs salgınının etkilerini ortadan kaldırmak amacıyla hazırlanan ekonomik ve sosyal önlem paketini de açıkladı. 

Kaynak: TRT SPOR

tipobet 0805

tipobet0805 yenilenen adresini kullanabilirsiniz.

5 Responses

 1. belli dedi ki:

  Betpas328.com oyuncu, “Cuma günleri Norveç’te taco yapmak bir gelenektir. Bugün de

 2. tamamlanmazsa dedi ki:

  Supertotobet0363.com Alt lig de Süper Lig kalitesinde, büyük bir katma

 3. diyerek dedi ki:

  Supertotobet0363.com teklif ettiler’ dediği 31 yaşındaki yıldız için bu kez de

 4. dezenfekte dedi ki:

  Supertotobet0364.com Ibrahimovic’in Milan’a katılmasını değerlendiren defans oyuncusu, “Zlatan bize çok şey

 5. La dedi ki:

  Betpas328.com geçti. Sarı-Lacivertliler’de bu sezon sonunda futbola nokta koymasına ve kulüpte

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir