CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’DAN ‘EVDE KALIN’ ÇAĞRISI HABERİNİN DETAYICumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Çankaya Köşkü’nde yeni tip koronavirüsle (Kovid-19) mücadele kapsamında düzenlenen ve 3 saat 50 dakika süren “Koronavirüsle Mücadele Eşgüdüm Toplantısı” aşaması sonrası açıklamalarda bulundu.

“Artık hiçbir şeyin eskisi gibi gitmeyeceği açıktır”

Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Artık hiçbir şeyin eskisi gibi gitmeyeceği açıktır. Bu salgınla birlikte dünyada köklü değişiklikler yaşanabilir. Küresel ekonomik, siyasi ve sosyal düzende köklü değişiklikler yaşanması muhtemel yeni bir döneme giriyoruz. Türkiye’nin, bu fotoğraf içinde avantajlı bir yerde durduğuna inanıyorum. Sorunun çözümü için gayret edecek, geleceği inşa mücadelesi vereceğiz. Salgının çıkmasından bu yana Türkiye hastalıkla ilgili gelişmeleri yakından izledi ve tedbirleri aldı” ifadelerini kullandı.betpas önerdiğimiz bir sitedir.

“Tedbirler, salgın riski ortadan kalkana kadar sürecek”

Kendilerinin tüm hedeflerinin insan hayatı olduğunu kaydeden Cumhurbaşkanı Erdoğan,”Tedbirler, salgın riski ortadan kalkana kadar sürecektir…Tedbirler uygulanırsa evde kalma süresini 3 haftayla sınırlı tutabiliriz…Milletimden ricam, tehdit geçene kadar evlerinden çıkmamalarıdır. Vakit yapabileceğimiz her şeyi evimizden yapma vaktidir. Yüksek ateş, öksürük ve nefes darlığı olanlar ALO 184’ü aramalıdır…İki aylık direnme sürecimizi en iyi şekilde atlatacağız” dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, koronavirüs salgınının etkilerini ortadan kaldırmak amacıyla hazırlanan ekonomik ve sosyal önlem paketini de açıkladı. 

Kaynak: TRT SPOR

tipobet 0860

tipobet0860 yenilenen adresini kullanabilirsiniz.

5 Responses

 1. Sözleşmesi dedi ki:

  Betboo814.com kattığı Syam Ben Youssef ise hayal kırıklığı yarattı. Savunmaya

 2. 'Havlu dedi ki:

  Supertotobet0363.com Tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgını sporu da

 3. Güneş'ten dedi ki:

  Betpas328.com anlaştı.SEZON SONUNA KADAR TEK DÜŞÜNCESİ ALANYASPOR10 Haziran 2019’dan beri Alanyaspor’u

 4. liglere dedi ki:

  Restbet376.com Beşiktaş’ta Sportif Direktörlük için düşünülen Mircea Lucescu, Rumen basınına bu

 5. uzatıldı dedi ki:

  Superbahis613.com kadar desteklenmesi gerektiğini ifade eden Buz, “Oyuncuların ve teknik

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir