ABDULLAH AVCI: KAHROLDUĞUM BİR DÖNEMDİ HABERİNİN DETAYI

tipobet0985 yeni giriş adresi oldu.

Beşiktaş’tan ayrılış sürecini değerlendiren 56 yaşındaki teknik direktör, yapılan hakaretlerin kendisini çok yıprattığını söyledi.

İşini severek yaptığını belirten Avcı, ”Bazı şeyleri kabullenmeniz kolay olmuyor. Çok üzüldüğüm ve kahrolduğum bir süreç yaşadım. Çok sorguladım yaptığım işi. Dünyanın en zor işini yapıyormuşum gibi hissettiğim anlar oldu” dedi.tipobet 0985 yeni giriş adresi oldu.

Beşiktaş’ta elinden gelenin en iyisini yapmaya çalıştığına vurgu yapan Abdullah Avcı, “Kulüp menfaatlerini gözeterek maksimum verimi almaya çalıştım. Herkesle iyi ilişkiler kurmaya gayret ettim” açıklamasını yaptı.

Kendisinden sonra göreve gelen Sergen Yalçın hakkında da konuşan tecrübeli çalıştırıcı, “Sergen Hoca şu anda, hem kendisinin çok istediği, hem de çok istendiği bir yerde. Başarı harikası olmasını çok isterim. Sonuçta bundan Türk futbolu kazanır” ifadelerini kullandı.

Kulübede olmayı özlediğini belirten Abdullah Avcı, ”Enerjim ve tutkum el verdiği sürece futbola hizmet etmek istiyorum” dedi.

Kaynak: Hürriyet

tipobet

tipobet yeni adresinden siteye rahatça ulaşabilir ve üyelik açarak %100 hoşgeldin bonusu kazanabilirsiniz. tipobet yeni giriş adresini kullanarak sizde üye olun önerdiğimiz bu özel site ile en iyi bonusları kazanın.

2 Responses

  1. geçti! dedi ki:

    Supertotobet0364.com için. Ligler başladıktan sonra her şeyi göreceğiz. Altyapıya önem

  2. ve dedi ki:

    Betboo638.com ortaya çok değerli işlerin çıkacağından hiç şüphem yok.Dünya daha önce

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir